خانه / خیار شور / پخش خیارشور اهواز به قیمت کارخانه

پخش خیارشور اهواز به قیمت کارخانه

پخش خیارشور اهواز به قیمت کارخانه در مقادیر عمده بخاطر درصد فروش خیلی بالا، برای تولیدکننده بصرفه است و خریدار هم با خرید یکجا به قیمت کارخونه مبلغ مناسبتری پرداخت میکنه و با کسب سود بیشتر اشتیاق بیشتری در حوزه پخش خیارشور اهواز بدست می اورد.

پخش خیارشور اهواز

خرید و فروش خیارشور اهواز

مهمترین تصور درباره خیارشور اینه که یک چاشنی خیلی خوشمزه است که در کنار هرغذایی، اونو لذیذتر میکنه و همینطور باعث زیادشدن اشتها به غذا می شه ولی باید بدونیم که خیارشور اگه با مقدار نمک و ادویه مناسب درست بشه میتونه ویتامین ها و موادمعدنی رو درخودش حفظ کنه و مفید باشه.

خیارشور رو تقریبا درهمه مناطق کشورمون استفاده میکنن و قابلیت زیادی هم در سازگارشدن با انواع خوراکی های مدرن و سنتی داره یعنی شما میتونید همراه با یه لوبیاپلوی خوشمزه خیارشور بخورید یا همراه یه ساندویچ همبرگر.. هردوش فوق العادن، به همین خاطر خیارشور فروش بالایی درکشور ما داره و قطبهای تولید خیارشور زیادی در ایران داریم، یکی از این قطبها استان خوزستان و اهواز است که با داشتن گرما و رطوبت زیاد خیار مرغوبی در مزارعش تولید میکنه که درصد زیادیش تبدیل به خیارشور میشه و درهمه کشور فروخته میشود.

پخش خیارشور اهواز

نمایندگی پخش خیارشور اهواز

تولید و پخش خیارشور اهواز علاوه بر تامین نیاز داخلی استان خوزستان، برای بقیه استانها هم انجام میشه.

موردی که درباره خیارشور اهواز متفاوته و اونو از خیار شمال متمایز میکنه اینه که در خوزستان در دو دوره بهاره و زمستانه خیار کشت میشه و خیار زمستانه در موقعی که در مناطق دیگر فصل خیار تمام شده است وجود دارد و کیفیت متفاوتی هم دارد. برای پخش خیارشور اهواز شعبه ها و نمایندگی های فروش در شهرهای مختلف وجود داره که به روش حضوری و تلفنی کار فروش خیارشور انجام می دهند ضمن اینکه در سال های اخیر نمایندگی ها، کار معرفی و پخش خیارشور اهواز را بصورت اینترنتی انجام می دن، این سایت ها با معرفی انواع کیفی خیارشور در بسته بندی ها و نوع فله اون، کار خرید و فروش خیارشور را برای مشتری ساده تر میکنند.

پخش خیارشور اهواز

قیمت فروش خیارشور کارخانه ای اهواز

بخاطر بالارفتن آگاهی مردم درباره تغذیه سالم، خیلیا به خوردن غذاهای سالم مثل سبزیجات و میوه روی آوردن و بدنبال یک سری چاشنی ها و میان وعده های سالم و کم کالری برای سفره غذایی شون هستند، خیارشور جزءاون دسته موادغذایی است که در کنار خوشمزه بودن پرحجم و کم کالری است و باعث افزایش وزن نمیشه. خیارشورهای موجود در بازار دودسته اند:

  • خیارشور خانگی
  • خیارشور کارخونه ای

درسته که خیارشور خانگی از نظر مردم قابل اعتمادتر است ولی برای همه کافی نیست، استفاده از انواع خیارشور کارخونه ای در بین قشرهای مختلف مردم با قیمتهای مختلف باتوجه به کیفیت و نحوه عرضه ،رواج داره و پخش خیارشور اهواز بقیمت کارخونه مقرون به صرفس.

پخش خیارشور اهواز

کارخانه تولید خیارشور در اهواز

استان خوزستان و مرکزش اهواز کارخانه ها و کارگاههای زیادی برای تهیه خیارشور دارند و برای تامین خیار مصرفی ، از محصول داخلی استان استفاده می کنن و بخش زیادی از نیاز داخلی استانی و کشوری رو برطرف میکنند.

خیارشور کارخانه ای اهواز در مقدار زیاد و با وجود خیار های باکیفیت و وجود مواد ضد فاسد شدنی، در کنار خوشمزگی، قابلیت ماندگاری بالایی دارند و خریدار زیاد میان صنف مواد غذایی دارن.

مجموعه زرتوشه خرید و فروش خیارشور اهواز در مقدار عمده انجام میدهد، برای ارتباط با همکاران ما از طریق تلفن و یا واتساپ تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126084202
آدرس کانال: zartoshe@
پست الکترونیکی: info@zartoshe.ir

مطلب پیشنهادی

فروش ترشی در همدان

فروش ترشی در همدان به قیمت کارخانه

فروش ترشی در همدان به قیمت کارخانه رونق زیادی دارد به خاطر اینکه یک فرصت …

Call Now Buttonتماس بگیرید