خانه / ترشی کلم قرمز دو نفره / پخش ترشی کلم قرمز دو نفره

پخش ترشی کلم قرمز دو نفره

با توجه به تقاضای بالای هتل ها و رستورانها برای ترشی کلم قرمز دو نفره و بعضا تک نفره بر آن شدیم پخش این نوع ترشی را در ابعاد وسیع انجام دهیم.

ترشی کلم قرمز دو نفره

مزایای ترشی کلم قرمز دو نفره

از آنجایی که ترشی کلم قرمز بسیار استفاده می شود و مورد مصرف آن در رستورانها و هتل ها بسیار زیاد است و در سر هر میزی که غذا سرو می شود به نوعی از این ترشی خوشمزه هم در کنار غذا استفاده می شود.
ضرورت تولید ترشی کلم قرمز دونفره بیش از پیش احساس شده و این بسته بندی به دلیل اندازه مناسب و حجم خوب نیاز مشتریانی را که به صورت دو نفره به رستورانها مراجعه می کنند را برطرف می نماید.
از جهتی هتل ها و رستورانها هم راحت ضمن سفارش این محصول آماده نسبت به سرویس دهی ترشی کلم قرمز دو نفره بسیار راحت و بهداشتی به این نیاز پاسخ مثبت می دهند.

ترشی کلم قرمز دو نفره

نحوه ی تولید ترشی کلم قرمز دو نفره

ترشی کلم قرمز دو نفره همانگونه از اسمش مشخص است ترشی کلم قرمزی که در بسته بندی های دو نفره عرضه می گردد.
در کارخانه پس از تولید ترشی کلم قرمز ابعاد و سفارشات مختلفی را دریافت می نمایند و در نهایت آن بسته بندی که بیشتر سفارش دهنده دارد و استفاده میگردد انتخاب شده و برای بسته بندی در نظر گرفته می شود.
به طور معمول بسته بندیهای یک نفره و دو نفره چون در ابعاد کوچک عرضه می گردند از بازار بهتری برخوردار است هم به دلیل نوع بسته بندی آن هم به دلیل ظروف آن .
البته ناگفته نماند سفارشات بالایی هم وجود دارد که دیگر بسته بندی های یک نفره یا دو نفره جوابگوی نیازشان نیست و مورد مصرفشان هم ممکن است متفاوت باشد.
بنابراین در قسمت بسته بندی ترشی کلم قرمز به این موضوع توجه می شود که این ترشی برای کجا سفارش داده شده وبه چه میزانی درخواست دارند.

ترشی کلم قرمز دو نفره

نحوه ی سفارش ترشی کلم قرمز دو نفره

با توجه به بسته بندی خاص این محصول عرضه به صورت دو نفره در بازار کم دیده می شود .
ما به این نیاز بازار توجه نموده و ترشی کلم قرمز دو نفره را در لیست محصولات خود قرار دادیم .
برای سفارش این محصول کافی است به قسمت فروش و محصولات رفته و تعداد و میزان این ترشی بینظیر را درخواست نموده تا در اسرع وقت نسبت به ارسال آن برای شما اقدام نماییم.

(۴۰۱)کلمه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126084202
آدرس کانال: zartoshe@
پست الکترونیکی: info@zartoshe.ir

مطلب پیشنهادی

فروش ترشی در بوشهر

فروش ترشی در بوشهر با تخفیف ویژه

فروش ترشی در بوشهر با تخفیف ویژه موقعیت عالی در اختیار خریداران عمده ترشی می …

Call Now Buttonتماس بگیرید