خانه / خیار شور / خیارشور ویژه / فروش خیارشور ویژه در ایران

فروش خیارشور ویژه در ایران

فروش خیارشور ویژه در ایران بخاطر استاندارد کیفی بالا، رونق فوق العاده ای دارد، در کشور چندین راه حضوری و اینترنتی برای کسب اطلاع در باب قیمت خیارشور ویژه و نحوه سفارش آن وجود دارد.

فروش خیارشور ویژه

تهیه کننده خیارشور خانگی

تولیدکننده خیارشور ایرانی بسیار کارکشته است و درتهیه انواع خیارشور مهارت دارد و خیلی از افراد با تولید این چاشنی پرطرفدار درآمد کسب میکنند، خیلی از زنان خانه دار با تولید زیاد خیارشور خانگی، مقداری از آن را دربازار بفروش میرساندند  و اضافه براینکه خیارشور مصرفی منزل خود را تهیه میکردند، منبع درآمدی برای خانواده هم ایجاد میشد.

خیاری که برای تهیه خیارشور استفاده میشود  باید تازه، سبز و قلمی باشد تا باکیفیت ترین نوع خیارشور را داشته باشیم.

خیارشور از آن دسته شوریجاتی است که طرز تهیه خیلی ساده ای دارد و تقریبا مصرف همگانی گسترده دارد و بخاطر همین در نقاط مختلف متنوع تهیه می شود:

 • خیارشور با آب نمک ساده یا مخلوط آب نمک و سرکه
 • سبزیجات مختلفی از سیر و فلفل تا ترخون و نعنا
 • و اندازه خیارها از قلمی های ریز تا خیار درشت

فروش خیارشور ویژه

بهترین خیارشور برای خریداران

خیارشور اقسام مختلفی دارد و مشتریان بر طبق سلایق شخصی و دلخواهشان، محصول موردنظر را خریداری می کنند و در کنار غذاهای مختلف استفاده می کنند.

کارخانه های تولید خیارشور، با استفاده از دستگاه های اتومات خیارسبز ها را براساس قطر و اندازه سورت و تفکیک می کنند و بسته بندی های مختلف خیارشور با سایز مشابه مناسب فروش تهیه می کنند.

 • ممتاز
 • نول
 • سوپر
 • ویژه

دسته بندی خیارشور براساس سایز است.

فروش خیارشور ویژه به عنوان نرمال ترین ، پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع خیارشور است با سایزی مناسب فروش برای اکثریت البته اگر خیار های درشت تر مخلوط آن نباشد.

خیارشور ویژه بصورت دبه ای یا حلبی برای فروش عمده بسته بندی می شوند و قیمت خیارشور ویژه استاندارد در هر کدام از این بسته بندی ها باهم فرق دارد.

فروش خیارشور ویژه

فروش خیارشور ویژه حلبی در تهران

قیمت خیارشور ویژه حلب در تهران نوسان قیمتی زیادی ندارد معمولا قیمت خیارشور در انواع بسته بندی با توجه به میزان عرضه و تقاضا تغییرات زیادی دارد ولی خیارشور ویژه حلب بخاطر:

 • ماندگاری بالای بسته بندی حلب
 • کیفیت خیارشور ویژه

با ثبات قیمت در طول سال رو به رو است و مشتریان همیشگی خود را دارد، خیارشور ویژه کلی مشتری خاص پسند دارد مثل:

 • رستورانهای چندستاره
 • و هایپرمارکت های بزرگ

فروش خیارشور ویژه حلب اگر بصورت عمده انجام شود، ارزانتر از خرده فروشی تمام میشود.

فروش خیارشور ویژه

فروش عمده خیارشور ویژه کارخانه ای

امروزه فروش خیارشور ویژه سرانه مصرف بالایی درکل کشور دارد، کارخانه های متعدد ایران خیارشور تولید میکنند و محصولات متنوع از طریق نمایندگی فروش کارخانه ها به اقصی نقاط کشور ارسال میکنند درهر اندازه و تناژی که بخواهند، این شرکتهای پخش به عنوان نماینده کارخانه ها یا واسطه بین تولیدکننده و خریدار عمل میکنند با یافتن بازار مصرف جدید و مشتریان دایمی، فروش تولید خود را بیمه میکنند.

سایت های اینترنتی فروش، از جدیدترین روش های خرید و فروش خیارشور ویژه ای کارخانه ها هستند، این تکنولوژی مدرن، بی واسطه و پرمنفعت برای دو طرف خریدار و فروشنده از چشم نمایندگی های فروش دور نمانده و در جهت سهولت کسب و کار خود از این شیوه استفاده میکنند.

مجموعه اینترنتی زرتوشه فروش خیارشور ویژه، زیر قیمت بازار به خریداران عرضه می کند، جهت ارتباط با سایت ما از طریق تلفن و واتساپ تماس بگیرید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126084202
آدرس کانال: zartoshe@
پست الکترونیکی: info@zartoshe.ir

مطلب پیشنهادی

فروش ترشی در خراسان جنوبی

فروش ترشی در خراسان جنوبی

فروش ترشی در خراسان جنوبی در چندین سال اخیر، رشد خیلی خوبی داشته است و …

Call Now Buttonتماس بگیرید