خانه / ترشی / فروش ترشی در آذربایجان غربی به قیمت کارخانه

فروش ترشی در آذربایجان غربی به قیمت کارخانه

فروش ترشی در آذربایجان غربی به قیمت کارخانه بازار داغ و پررونقی دارد، خرید بدون وجود واسطه ها و به صورت مستقیم از تولید کننده در این روش، برای هر دو طرف خریدار و فروشنده بهتر است.

فروش و پخش مستقیم ترشیجات در آذربایجان غربی علاوه بر مراکز سنتی فروش، در سایت های خرید و فروش ترشیجات و شوریجات در اینترنت هم بدون وقفه انجام می گیرد.

فروش ترشی در آذربایجان غربی

مرکز تولید ترشی در ارومیه

ارومیه مرکز آذربایجان غربی مقصد بسیاری از گردشگران در شمال غرب ایران است و همین طور یکی از شلوغ ترین شهرهای غرب که قسمت زیادی از خرید ترشی در آذربایجان غربی به این شهر اختصاص یافته است.

هر ساله با فرا رسیدن فصل پاییز و شروع سرما صیفیجات و سبزیجات مختلفی که مواد اولیه اصلی تهیه ترشیجات هستند وارد بازار شهرهای آذربایجان غربی می شوند.

 • کلم برگ سفید و قرمز
 • گل کلم
 • هویچ
 • فلفل
 • بادمجان
 • سیر
 • پیاز
 • کرفس
 • بادمجان
 • کدو سبز
 • خیار

و مراکز مختلف تولید ترشیجات شروع به تولید ترشیجات خوشمزه برای استفاده در سرمای زمستان می کنند.

کسب و کار مربوط به تهیه و تولید ترشی در آذربایجان غربی هر ساله بعد از برداشت محصولات باغی شروع می شود و با توجه به رونق گردشگری در این استان در فصول گرم سال، فروش ترشی در آذربایجان غربی به عنوان سوغاتی هم، خریدار زیاد دارد.

فروش ترشی در آذربایجان غربی

فروش ترشی خانگی در آذربایجان غربی

تولید ترشی در شهرهای مختلف آذربایجان غربی رونق دارد و ترشی انداختن در بین زنان هنرمند آذری از مهارت های سنتی است ولی امروزه با رشد سرسام آور جمعیت  و تراکم افراد در شهرها و ترویج زندگی شهری که بیشتر مبتنی بر خرید و فروش مواد غذایی است و نه تولید خانگی آن ها؛ دیگر ترشیجات خانگی پاسخگوی نیاز همه مشتری خرید ترشی در آذربایجان غربی نیستند ولی به هر حال خریدارانی وجود دارند که به دلایل مختلفی خریدار ترشی خانگی هستند.

 • تر و تازه بودن
 • طبیعی بودن
 • عدم استفاده از نگهدارنده و مواد شیمیایی

از مزیت های ترشی خانگی نسبت به محصولات کارخانه ای هستند.

فروش ترشی در آذربایجان غربی

مهاباد مرکز فروش ترشی باکیفیت

فروش ترشی در مهاباد با استقبال زیادی همراه است، توجه مردم مهاباد به تولید ترشیجات خانگی به دلیل علاقه مردم به تهیه ترشی سنتی در سال های اخیر به عنوان یک شغل زود بازده و با درآمد خوب و مناسب، رشد چشمگیری پیدا کرده است.

ترشیجاتی که در مهاباد تولید و فروخته می شود انواع مختلفی از بین ترشیجات محبوب ایرانی ها انتخاب می شود و برای متقاضیان خرید ترشی در آذربایجان غربی ارسال می شود.

خرید و فروش ترشی به صورت عمده در مرکز فروش ترشیجات در آذربایجان غربی، با سفارش دهی در حجم دلخواه انجام می شود.

فروش ترشی در آذربایجان غربی

قیمت ترشی در آذربایجان غربی

قیمت خرید ترشی در آذربایجان غربی نسبت به سال های قبل افزایش قابل توجهی پیدا کرده است که در نتیجه بر قدرت خرید ترشیجات توسط مردم تاثیر منفی داشته است.

کیفیت موادی که در ترشیجات استفاده می شود بر نرخ ترشی تاثیر مستقیمی دارد، مواد اولیه ترشیجات در کشور ما از تنوع و کیفیت خوبی برخوردارند ولی تهیه آن ها با قیمت مناسب از دغدغه های تولیدکننده ترشی است.

با بالا رفتن بی رویه قیمت انواع سبزیجات مخصوص ترشی، افزایش قیمت فروش ترشی در آذربایجان غربی امری طبیعی است و نمی توان از تولید کننده گلایه داشت، با این وجود خریدار عمده ترشی برای خرید ارزانتر ترشیجات به دنبال راه های ممکن است.

فروش ترشی در آذربایجان غربی

خرید ترشی به قیمت تولیدی در آذربایجان غربی

ترشیجات برای ارائه به بازار با روش ها و بسته بندی های جور واجوری عرضه می شوند، نحوه بسته بندی ترشیجات تنوع زیادی دارد از فروش ترشی در آذربایجان غربی در بشکه های بزرگ تا بسته بندی ترشیجات تک نفره.

هر یک از این بسته بندی ها کاربرد خاصی دارند مثلا ترشیجات شیشه ای در مقادیر عمده برای فروش در سوپرمارکت ها جهت خرید جزئی خانوارها بسیار مناسب است و یا ترشی در بسته بندی تک نفره مناسب استفاده در میهمانی ها و مجالس رسمی و بزرگ است.

خرید و فروش عمده ترشیجات به قیمت تولیدی، مقرون به صرفه ترین روشی است که برای مشتری وجود دارد، تولیدی های ترشیجات به خریداران عمده محصول تولیدی خود تخفیفات عالی می دهند.

فروش ترشی در آذربایجان غربی

نمایندگی فروش ترشی در آذربایجان غربی

با اندکی گردش در بازار های آذربایجان غربی متوجه رونق عالی ترشی فروشی در شهرهای این استان می شویم.

فروش ترشی در تکاپ، فروش ترشیجات در میاندواب، فروش ترشی در خوی و ماکو، همه این شهرهای بزرگ منطقه آذربایجان غربی مشتریان زیادی دارد.

برای خرید ترشی در آذربایجان غربی در هر کدام از شهرهای این استان، نمایندگی های فروش ترشیجات از برند های مختلف گزینه خوبی هستند به راحتی می توان به این نمایندگی ها مراجعه کرد و سفارش دهی را انجام داد.

مجموعه اینترنتی زرتوشه فروش ترشیجات مرغوب انواع برندهای معروف کشور را نمایندگی می کند.

فروش ترشی در آذربایجان غربی

ترشیجات مخصوص آذربایجان غربی

 • ترشی کلم
 • ترشی آلبالو
 • ترشی گردو
 • ترشی هندوانه کوهستانی که محلی ها به آن داق قارپیزی می گویند
 • ترشی سفید

تنها چند نمونه از ترشیجاتی هستند که از گذشته در آذربایجان غربی تولید می شده اند و در حال حاضر هم تولید آنها رواج دارد

در حال حاضر حفظ فرهنگ ترشی سازی بیشتر توسط کارخانه و تولیدی ترشیجات این منطقه حفظ شده است و ترشیجات خوشمزه این منطقه را با استفاده از روش های جدید نگهداری از جمله اضافه نمودن نگهدارنده ها و روش های بسته بندی مدرن به شکل وکیوم شده در تمام استان و همچنین همه جای کشور ارسال می شود.

فروش ترشی در آذربایجان غربی

خرید از سایت های اینترنتی فروش ترشی

خرید ترشی در آذربایجان غربی از هر نقطه این استان در سایت های آنلاین فروش ترشیجات، راحت ترین انتخاب است، فارغ از هرگونه دغدغه راجع به مسافت بین شهرها.

خرید و فروش اینترنتی ترشیجات جایگزین خوبی برای مشکلاتی است که در خرید و فروش از طریق سنتی وجود داشته است.

خرید ترشیجات در سایت های آنلاین، در واقع نوعی خرید مستقیم از تامین کننده محسوب می شود چون که تعدد واسطه ها به حداقل می رسد و مزیت عالی دیگر در روش اینترنتی، ارائه تخفیفات قابل توجه در مواقع مختلف سال است که موقعیت خوبی برای خریداران عمده است.

وبسایت اینترنتی زرتوشه، فروش ترشی در آذربایجان غربی را با مناسب ترین قیمت ممکن و در هر اندازه ای، عرضه می کند.

جهت ارتباط با ما از طریق تلفن یا واتساپ تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126084202
آدرس کانال: zartoshe@
پست الکترونیکی: info@zartoshe.ir

مطلب پیشنهادی

کارخانه ترشیجات تهران

کارخانه ترشیجات با کیفیت در تهران

کارخانه ترشیجات با کیفیت در تهران با عرضه انواع و اقسام محصول خوش رنگ و …

Call Now Buttonتماس بگیرید