خانه / خیار شور / خرید خیارشور ممتاز درجه یک

خرید خیارشور ممتاز درجه یک

خرید خیارشور ممتاز درجه یک به دلیل عطر و طعم خاص و کیفیت عالی، مورد پسند همه مشتریان است، خرید و فروش خیارشور ممتاز را در مرکز اینترنتی زرتوشه بصورت عمده تهیه کنید.

خرید خیارشور ممتاز

فروش خیارشور مرغوب در کشور

گذاشتن چاشنی و مخلفات کنار غذاها قسمت مهمی از فرهنگ ایرانی است، چاشنیجاتی که هم نقش اشتها آوری دارند هم طعم دهندگی فوق العاده.

شوریجات از خوشمزه ترین این چاشنی ها هستند و معروف ترین شان خیارشور است با حجم مصرفی باور نکردنی، خیارشور منحصر به فرهنگ غذایی منطقه یا شهر و حتی کشور خاصی نیست و مصرف بین المللی دارد و بخاطر طعم نمکی و ساده قابلیت هم خوانی در کنار بیشتر خوراک ها را هم دارد.

معیار مهم خیارشور باکیفیت، تردی و تازگی آن است با مقدار شوری قابل قبول.

ماندگاری خیارشور بنحوی که تردی و تازگی خود را حفظ کند، ارتباط مستقیم با محل و ظرف نگهداری آن دارد، جای خشک و خنک که دور از نور مستقیم خورشید باشد عمر نگهداری از آن را افزایش می دهد.

خرید خیارشور ممتاز

خریدار عمده خیارشور ممتاز

تقسیم بندی خیارشور بر اساس معیارهای مختلفی است:

 • اندازه خیارشور
 • نوع و کیفیت آن
 • طعم و مزه
 • نوع بسته بندی
 • نحوه تولید

خیارشورهایی که در واحدهای تولیدی کارخانجات خیارشور تولید میشود  با استفاده از دستگاههای سورت اتومات بر اساس قطر و اندازه تقسیم بندی می شوند و به طور عمده در سه نوع مشخص دسته بندی می شوند:

 • خیارشور ویژه
 • خیارشور نول
 • خیارشور ممتاز

خیارشور ویژه، خیارشورهای در اندازه ریزتر از دو نوع دیگر است و قیمت بالاتری هم دارد، خیارشور نول اندازه متوسط و خیارشور ممتاز را از خیار سبز، مرغوب و اندازه بزرگتر تهیه میکنند و برای کسانی که به دنبال خرید خیارشور عالی با قیمت پایینتر هستند، خرید عمده خیارشور ممتاز بهترین شیوه است.

خرید خیارشور ممتاز

قیمت خیارشور ممتاز حلبی

خیارشور حلبی از انواع پرفروش خیارشور عمده در ایران است، سه دلیل مهم برای محبوبیت این نوع بسته بندی در زیر ذکر شده است:

 • مدت زمان ماندگاری بالا
 • آسانی حمل و نقل، جابجایی و ارسال
 • هزینه پرداختی متناسب

کسانی که قصد خرید خیارشور ممتاز در حجم زیاد دارند، برای رفع دغدغه نگهداری از آن در طولانی مدت بسته بندی مطمئن حلبی را ترجیح می دهند.

خرید خیارشور ممتاز حلبی عمدتا توسط ساندویچی ها و غذاخوری ها که هر روز مصرف زیاد دارند، انجام می شود و همین طور زمینه مناسبی برای صادرات به کشور عراق دارد.

خرید خیارشور ممتاز

خرید اینترنتی خیارشور ممتاز در تهران

خرید خیارشور ممتاز در تهران، به صورت بسته بندی های کیلویی امکان پذیر است همچنین مراکز فروش خیارشور خانگی و صنعتی  متعددی در مناطق مختلف پایتخت، فروش خیارشور ممتاز را بصورت فله انجام می دهند.

تهران آنقدر شلوغ و پرترافیک شده است که برای سفارش یک خرید ساده باید ساعت ها وقت و هزینه بی مورد تلف کنیم، ساده ترین راه برای جلوگیری از اتلاف زمان در شهرهایی مثل تهران، خرید خیارشور ممتاز در سایت های اینترنتی شوریجات و ترشی است، خرید در این مجموعه های اینترنتی فارغ از اینکه در چه مکانی و زمانی هستید انجام پذیر است فرضا خرید حضوری در ساعات و روزهای تعطیل غیر ممکن است ولی این محدودیت در خرید اینترنتی وجود ندارد.

جهت خرید و فروش خیارشور ممتاز عمده زیر قیمت بازار کشوری با زرتوشه در تماس باشید.

یرای مشورت با کارشناس مطلع سایت زرتوشه، از طریق تلفن یا واتساپ اقدام فرمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126084202
آدرس کانال: zartoshe@
پست الکترونیکی: info@zartoshe.ir

مطلب پیشنهادی

فروش ترشی در همدان

فروش ترشی در همدان به قیمت کارخانه

فروش ترشی در همدان به قیمت کارخانه رونق زیادی دارد به خاطر اینکه یک فرصت …

Call Now Buttonتماس بگیرید