خانه / خیار شور / تولید و فروش خیارشور عمده در کشور

تولید و فروش خیارشور عمده در کشور

تولید و فروش خیارشور عمده در کشور، از مشاغل پردرآمد در بسیاری از شهرهای ایران است با نمایندگی ها و شرکت های سنتی و اینترنتی فروش خیارشور در همه نقاط کشور.

تولید و فروش خیارشور

فروش خیارشور خانگی مرغوب

تولید و فروش خیارشور هم در انواع خانگی و در مدل صنعتی امکان پذیر است، از گذشته تولید خیارشور خوشمزه بین زنان خانه دار ایرانی رایج بوده است و خیارشور با بهتربن کیفیت را در منازل بصورت سنتی درست می کردند ولی امروزه شرایط به نحوی است که خیلی از خانواده ها وقت شور انداختن را ندارند و خرید از تولیدی خیارشور را ترجیح می دهند.

در عوض تولیدکنندگان سنتی هستند که از این بازار بالقوه بهره جسته اند و تولید و فروش خیارشور خانگی را در مقدار عمده انجام دادند و این محصول با کیفیت خانگی بدون هرگونه نگهدارنده و افزودنی مصنوعی ارائه داده است.

تولید و فروش خیارشور

خرید و فروش عمده خیارشور صنعتی

حجم تولید و فروش خیارشور خانگی در مقایسه با نیاز خیارشور کشور بسیار ناچیز است و حدود ۹۰ درصد تولیدی خیارشور ایران در کارخانجات تولید شوریجات بصورت مکانیزه وجود دارد، اکثر این کارخانجات در شهرهایی بنا شده اند که بزرگترین کشت کنندگان خیار هستند که شامل:

 • شهرهای شمال
 • همدان
 • مشهد
 • بروجرد
 • اهواز
 • کرمانشاه

تولیدی خیارشور صنعتی در بسته بندی های مختلف قدیمی و مدرن صورت می گیرد، جدید ترین نوع بسته بندی، خیارشور وکیوم شده در حجم کم و یکبار مصرف است که بصورت عمده به مراکز فروش فرستاده می شود.

تولید و فروش خیارشور

خرید خیارشور با ارزانترین قیمت

تولید و فروش خیارشور در ایران با قیمت های خیلی متنوعی انجام می شود، تولید و فروش خیارشور فله همیشه با قیمت کمتری نسبت به خیارشورهای بسته بندی رایج دارد و باز هم قیمت بسته بندی های رایجی مثل بسته بندی دبه ای از بسته بندی های شیشه ای ارزانتر است.

خرید و فروش خیارشور اگر بصورت عمده در حجم بالا باشد از قیمت آن کاسته می شود و برای خریداران عمده از نظر اقتصادی کم هزینه تر است و صرفه و منفعت بیشتری دارد، بسیاری از مراکز، نیاز به مقدار انبوه خیارشور در مشاغل خود دارند و به دنبال خرید خیارشور ارزان هستند.

 • سوپرمارکت ها
 • غذاخوری ها
 • هتل ها

از جمله عمده خریداران خیارشور هستند.

تولید و فروش خیارشور

سایت فروش اینترنتی خیارشور صادراتی

خیارشور صادراتی محصول تولیدی خیارشور ایران، بخاطر تنوعی که در تهیه انواع خیارشور نمکی و سرکه ای دارد و البته کیفیت کم نظیر در سطوح بین المللی، بیشترین خریدار را در بین کشورهای مختلفی همچون:

 • عراق
 • افغانستان
 • امارات

دارد در عین حال تولید و فروش خیارشور صادراتی باکیفیت و درجه یک در مدل ها و بسته بندی های رایج به صورت عمده در شهرهای مختلف کشورمان خرید و فروش می شود.

سایت فروش اینترنتی ترشیجات و شوریجات، بهترین خیارشور صادراتی را در اوضاعی که خریداران امکان مراجعه حضوری در فروشگاههای سنتی را ندارند بهترین موقعیت است بخصوص در روزها و ماههای قرنطینه مرتبط با کرونا.

مجموعه اینترنتی زرتوشه خرید و فروش خیارشور عمده با مناسبترین قیمت را انجام می دهد، جهت ارتباط با کارشناسان حوزه تولید و فروش خیارشور از طریق تلفن یا واتساپ تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126084202
آدرس کانال: zartoshe@
پست الکترونیکی: info@zartoshe.ir

مطلب پیشنهادی

فروش ترشی در همدان

فروش ترشی در همدان به قیمت کارخانه

فروش ترشی در همدان به قیمت کارخانه رونق زیادی دارد به خاطر اینکه یک فرصت …

Call Now Buttonتماس بگیرید