خانه / خیار شور / قیمت خیارشور در سال ۹۹

قیمت خیارشور در سال ۹۹

قیمت خیارشور سال ۹۹ نسبت به سال گذشته تغییراتی را داشته است. البته لازم به ذکر است به دلیل بیماری کرونا از سال گذشته تا اردیبهشت ماه سال ۹۹ خرید و فروش خیارشور نیز کاهش یافته است. چنانچه در پی یافتن قیمت خیارشور در سال ۹۹  میباشید در ادامه با ما همراه باشید.

لیست قیمت خیارشور در سال ۹۹

لیست قیمت خیارشور در سال ۹۹ تغییرات قیمتی محسوسی را شامل شده است. البته در این میان تولید کنندگانی نیز وجود دارند که به علت وجود بیماری کرونا در سال گذشته قادر به فروش محصول خود نشده اند و لیست قیمت خیارشور سال ۹۹ خود را همانند سال گذشته اعلام نموده اند.
در جدول زیر شما شاهد قیمت خیارشور حلب مخصوص، قیمت خیارشور حلب سوپر ، قیمت خیارشور حلب ممتاز، قیمت خیارشور درجه یک، قیمت خیارشور حلب نول، قیمت خیارشور حلب ساندویچی می باشید. البته لازم به ذکر است بنا به تعداد سفارش مشتری قیمت ها تغییر می کند و تخفیفات ویژه ای را شامل میشود. چنانچه قصد دریافت قیمت خیارشور در سال ۹۹ و یا قصد خرید و فروش خیارشور را دارید با مشاورین گروه زرتوشه تماس حاصل نمایید.

نوع خیارشورقیمت خیارشور ( تومان )
خیارشور حلب مخصوص۱۵۰,۰۰۰
خیارشور حلب سوپر ویژه 100,000
خیارشور حلب گرید a100,000
خیارشور حلب گرید b(ویژه )۸۰,۰۰۰
خیارشور حلب گرید c(ممتاز )۷۰,۰۰۰
خیارشور حلب گرید d(درجه یک )۶۰,۰۰۰
خیارشور حلب گرید f(نول )۵۵,۰۰۰
خیارشور حلب گرید e(ساندویچی )۴۰,۰۰۰

مرکز پخش عمده خیارشور فله ای در سال ۹۹

قیمت خیارشور فله ای نسبت به قیمت خیارشورکارخانه ای و بسته بندی شده به مراتب ارزان تر میباشد. چه بسا از لحاظ کیفیت با هم برابری میکنند. پخش عمده خیارشور فله ای در سال ۹۹ با افزایش قیمتی نیز همراه بوده است که در جدول ذیل اشاره ای به قیمت خیارشور سوپر ویژه ، قیمت دبه ای خیارشور ویژه، قیمت فله خیارشور نول و قیمت خیارشور یک پرداخته ایم. البته به ازای خرید تا ۱۰۰ دبه خیارشور با تخفیف ویژه ای نیز برخوردار خواهید بود. جهت دریافت لیست قیمت به روز شده خیارشور و قیمت خرید و فروش خیارشور دبه ای ، فله ای و کارخانه ای با مشاورین گروه ما همین حالا تماس حاصل نمایید.

نوع خیارشورقیمت خیارشور ( تومان )
خیارشور دبه ای سوپر ویژه۸۷۰۰۰
خیارشور دبه ای ویژه 57000
خیارشور دبه ای نول۳۷۰۰۰
خیارشور دبه ای یک 27000

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126084202
آدرس کانال: zartoshe@
پست الکترونیکی: info@zartoshe.ir

مطلب پیشنهادی

فروش ترشی در همدان

فروش ترشی در همدان به قیمت کارخانه

فروش ترشی در همدان به قیمت کارخانه رونق زیادی دارد به خاطر اینکه یک فرصت …

Call Now Buttonتماس بگیرید